oto lastik yol yardım

Hakkımızda

bana-en-yakın-oto-kurtarmaFirmamız 1993 yılında Sn. Ergün Usta tarafından kurulmuştur. Kurtarıcı araç vasıtasıyla araç taşıma ve yol yardım hizmetine ilk olarak bir araç ile başlanmıştır. İş azmi ve disiplini beraberinde başarıyı getirmiş, kurtarıcı araç sayısı artmış, forklift taşıma hizmetleri hizmetleri ile hem hizmet hem de müşteri portföyü genişlemiştir. Sektöre hızlı yükselişi ve yaptığı yeniliklerle büyük katkılar sağlayan Acil Yol Yardımı firmamız sektöründe en iyisi olmaya yönelik kararlılığını ve hevesini sürdürmektedir. Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmaktır.

Başarı İçin

  • Acil Yol Yardımı kurulduğu günden bu yana profesyonel kadrosu ve araç filosuyla oto kurtarma alanında faaliyet gösteren firmamız Acil Yol Yardımı & Oto Çekme Kurtarma müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

  • Oto Kurtarma Sektöründe öncü, lider kuruluş olma hedefiyle kurulan Acil Yol Yardımı siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Profesyonel adımlarla Büyümeye devam etmektedir.

  • Acil Yol Yardımı sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren şirketimiz kurtarma araçları ve profesyonel yol destek ekibi ile her türde hafif - ağır tonajlı araçların kurtarma ve çekici hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz vermektedir.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır. 7 gün 24 saat olmak üzere; şehir içi- şehir dışı bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz her hizmette biz varız. Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnternet sayfamızdan mesaj bırakarak ya da teklif alarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

bana-en-yakın-araç-kurtarma

Misyonumuz

Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve kalite anlayışıyla icra etmek; ehliyetli kadromuz ile aranan firma olmak. Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyi de ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak.

Vizyonumuz

Yol Yardım Oto Kurtarma” müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnuniyetini kazanır. Firma çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek yaşam merkezlerinizi gerekse iş yerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak harika mekanlara dönüştürüyoruz.

bana-en-yakın-oto-kurtarıcı