bana-en-yakın-oto-çilingir

bana-en-yakın-forklift-taşıma

Küçükçekmece Oto Çekici

Acil Yol Yardım firması olarak Küçükçekmece oto çekici, oto kapı açma, oto elektrik, motor tamiri, akü takviyesi, oto yol yardımı gibi bir çok hizmeti sizlere başarı ile sunmaktayız. Küçükçekmece oto çekici ve oto kurtarıcı hizmeti ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dk ile 1 saat civarında olabilir. Küçükçekmece oto çekici olarak oto yol yardım hizmetiyle İstanbul geneli 7/24 yolda kalmış vatandaşlarımızın yardımına koşmaktayız.
Lastik patlaması, oto elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında Küçükçekmece oto çekici hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmayıp Küçükçekmece oto çekici ve araç kurtarmanın yanı sıra oto kurtarma, motor kurtarma, forklift kurtarma, antifriz satışı, oto lastikçi, Küçükçekmece oto çekici ve yakıt takviyesi de hizmetlerimiz arasındadır. Yine aynı şekilde oto kapı açma konusunda da tecrübeli çalışanlarımız sayesinde kilitli kapılarınızı güvenli bir şekilde açmaktayız. Küçük arızalarda mobil ekiplerimiz küçük araçlarla gelmektedir. Dolayısı ile çekici gereken durumları mümkün olduğunca doğru analiz edip bilgilendirme yapınız.

Bir diğer hizmet faaliyetlerimiz ise Küçükçekmece oto çekici nin yanı sıra ahtapot kurtarıcı, yakıt boşaltma, lastik yardımı, oto servis, periyodik araç bakımı ve yerinde araç bakımı olarak hizmetinize sunarız. Aracınızın tam konumunu bizlere bildirerek Küçükçekmece oto çekici hizmetimizden kısa sürede faydalanabilirsiniz.

Size en yakın Küçükçekmece oto çekici hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi Küçükçekmece oto çekici kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık Küçükçekmece oto çekici sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

bana-en-yakın-oto-elektrikçi

Oto Kurtarıcı

En güvenilir, en kaliteli hizmeti veren, en uygun fiyatlarla müşterilerini düşünen oto kurtarıcı hizmetini 24 saat acil oto kurtarıcı tarafından siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyim, yine yılların vermiş olduğu güvenin gururuyla biz veriyoruz. Aracınız istenmeyen bir şekilde rampadan aşağı devrilmesi, takla atması, bir menfeze düşmesi, bariyer dışına sürüklenmesi durumları içinde oto kurtarıcı isteyebileceğiniz gibi bu hizmetlerin bütününü oto çekici de sağlamaktadır. Firmamız, Acil Yol Yardımı İstanbul içinde Avrupa ve Anadolu yakasında dahil olmak kaydıyla sizlere profesyonel düzeyde acil oto kurtarıcı desteği vermektedir. Hizmetimizde saat sınırlaması ve mesai saatleri diye bir kavram bulunmamaktadır. Yılın her günü 7/24 açık oto kurtarma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Size en yakın oto kurtarıcı hizmeti sunan Acil Yol Yardım firmamızı arayarak nöbetçi oto kurtarma kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık oto kurtarıcı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Oto Çilingir

Kilitli kalan araçlarınız için oto çilingirci hizmeti almadan önce muhakkak firmamızdan bilgi almayı unutmayın. Aracınızı riske atarak geri dönülmez hatalara yol açmayın. 24 saat açık oto çilingir hizmeti, deneyimli çilingir teknisyenlerimiz ve acil oto çilingir 7/24 sistemi ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca Acil Yol Yardımı ile oto anahtar, oto kilit açma, oto kumanda gibi hizmetleri de yüksek kalite ile en uygun oto çilingirci sayesinde uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Acil Yol Yardımı 7 gün 24 saat acil oto çilingir hizmeti vermektedir.

Hasarsız Oto Kilit Açma hizmeti için 7/24 arayabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarla kilitli kalan aracınızın kapı ve kilidine hiçbir zarar vermeden oto kilit açma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.
Size en size en yakın oto çilingir hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi oto çilingir kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık oto çilingir sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

 

 

7-24-oto-çekici

Lastik Değişimi

Mevsim geçişlerinde lastiklerini değiştiriyor musun yoksa yıllardır yaz kış demeden aynı lastikleri mi kullanıyorsun? Acil Yol Yardımı ile güvenle yoluna devam etmen çok kolay. Acil oto lastikçi olarak 7/24 açığız. Aracının lastiklerini değiştirmeye karar verdiğinde tüm süreci senin yerine yönetiyoruz. Saat kaç olursa olsun nöbetçi 7/24 oto lastikçi her zaman hizmetinizdedir.

+7°C ve üzerinde yaz lastiği kullanman gerekiyor. Kış lastiğini yazın da kullanmaya devam edersen kışın senin için sağladığı tüm avantajlar dezavantaja dönüşecek.

Lastiğin diş derinliğini kontrol etmelisin, diş derinliği azaldıkça özellikle ıslak zeminde lastik performansı da düşer.
Doğru lastik kullanımı senin için hem güvenli hem avantajlı hem de ekonomik. Doğru lastiği seçmek için 24 saat oto lastikçi hizmeti olan Acil Yol Yardımı uzmanlarımızdan destek alabilirsin.
0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Forklift Taşıma

Bir diğer uzmanlık isteyen ve her oto çekici firması yada taşıma şirketinin yapamayacağı bir iştir Forklift taşıma. Öncelikle taşınması düşünülen forklif aracının tam modeline uygun bir taşıma aracının firma bünyesinde bulunması gerekmektedir.

Forklift taşıma servisi ve uzman kadrosu olan Acil Yol Yardımı ekibinden hizmet alabilirsiniz. 7/24 açık forklift taşıma sayesinde işinize engel olmayacak şekilde yani mesai saatleriniz dışında da acil forklift taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yine yol koşullarının sıkıntıları düşünülerek kesinlikle taşıma veya çekici aracının üzerinde sağlam kontrol edilmelidir. En ufak bir personel hatası ile forklift taşıma da geri dönülemez olumsuz neticeler yaşanabilmektedir. Size en yakın forklift taşıma servisini 7/24 açık forklift taşıma servisini arayarak hizmet alabilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Oto Elektrik

Aracınız arıza mı yaptı? Otobanda yolda mı kaldınız? Dert etmeyin, bir telefon kadar yakınız. Bizleri 24 saat en yakın oto elektrik olarak çekinmeden arayabilirsiniz. Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.

Acil Yol Yardımı olarak, İstanbul Anadolu ve Avrupa bölgesinde otoban, otoyol veya D-100 Kara yolları üzerinde arıza yapan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım ve oto elektrikçi hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız. Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli yol yardım oto elektrik hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız.
0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

oto-çekici-numarası

Akü Hizmeti

ucuz-araç-çekici

Aracınızın aküsü bittiğinde akü takviye ile Acil Yol Yardımı her zaman yanınızdadır. Acil akü takviye ihtiyacınızda 7/24 en yakın akü takviye işlemini profesyonel ekibimiz hizmet vermektedir. Nöbetçi akü takviye desteğimiz sayesinde size en yakın acil akü takviye ekibi yönlendirilerek sorununuz çözüme kavuşturulur. En uygun akü takviye 24 saat açık olup daima hizmetinizdedir. Akünüzü profesyonel şekilde 15 DK içinde aracınızın yanına gelerek çalıştırıyoruz.
Sağlam Akü açık kalan farlar, selektör ve diğer nedenlerle bitti ise bizi arayın. Sağlam akü senelerce daha hizmet verebilir. Far, selektör, müzik sistemi gibi sistemlerin açık kalması nedeni olan akünüz doğru takviye ile 2 sene daha kullanılabilir. Araca yapılan her araçtan araca bilinçsiz takviye oranı azımsanamayacak kadar araçta bir aksamın, çip ve kartların bozulması ile sonuçlanmaktadır. Bu sebepten dolayı sizin aracınızın başına sorun gelmemesi için müdahale yerine Acil Yol Yardımı ekibimizi arayarak en yakın acil akü takviyesi desteğini isteyiniz.
Size en yakın akü satış hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi akü satış kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık akü satışı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Motor Kurtarma

 

bana-en-yakın-alo-araç-çekici

Acil Yol Yardımı sadece Oto Kurtarma konusunda değil Motor Kurtarma konusunda da hizmetlerine devam ediyor. Motorunuz yolda mı kaldı, yardıma mı ihtiyacınız var. Hemen 7/24 acil motor kurtarmayı arayın sizi yarı yolda bırakmayız.

Nöbetçi motor kurtarma sayesinde herhangi bir sebeple şehir içinde veya şehir dışında yolda kalan motosikletinizi profesyonelce bulunduğu yerden kurtarıp arzu ettiğiniz bir lokasyona güvenle transfer ediyoruz. Açık nöbetçi motor kurtarma sayesinde yeni veya 2.el motosikletinizi siz kendi işlerinizle ilgilenirken istediğiniz yerden alıp yine arzu ettiğiniz başka bir noktaya sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Herhangi bir neden ile şehir içi/şehir dışı yolda mı kaldınız?  Alo en yakın motor kurtarma bir telefon kadar yakınınızda.
Size en yakın motor kurtarma hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi motor kurtarma kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık motor kurtarma sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Antifriz Hizmeti

bana-en-yakın-oto-lastikçi

7/24 açık nöbetçi atifriz satışımız sayesinde antifriz sorununuz olmayacak. Çalışan bir motorda, yakıtın yanmasıyla elde edilen enerjinin yalnızca üçte biri aracı hareket ettirmek üzere işe dönüştürülürken diğer üçte ikisi ise ısıya dönüştürülür. Bu ısının bir kısmı egzozdan çıkan gazla birlikte dışarı atılırken bir kısmı ise motor bloğunda ve diğer aksamlarda mecburi olarak kalmaktadır. İşte burada da motor soğutma sıvısı kullanımı çok büyük önem kazanmaktadır. Kısacası motor soğutma sıvısı, bir motordan ısıyı uzaklaştıran ve sonuç olarak motoru “soğutan” akışkanları tanımlamak için kullanılan genel bir ihtiyaçtır. Bu sebepten dolayı antifriz ihtiyacınız durumunda en yakın antifriz satış hizmetimizden yararlanabilmeniz için 24 saat açığız. Talepleriniz doğrultusunda Acil Yol Yardımı olarak antifriz desteği sağlamaktayız.

Size en yakın antifriz satış hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi antifriz satış kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık antifriz satışı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

Motor Tamiri

bana-en-yakın-oto-yol-yardım

1800' lü yıllardan bugüne kadar insanların her türlü arazi şartlarında kullanmayı tercih ettikleri araç türü olan motorlar, Günümüzde farklı motor gücü çeşitleriyle güncel olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle şehir için kullanımında çok avantajlı olan Motor Tamiri İstanbul motorsikletler yoğun kullanımı dolayısıyla dönemsel olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. İstanbul Motor Tamir Firmamız Anadolu ve Avrupa yakasından nöbetçi acil motor tamiri olarak bir çok bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.Ayrıca motor ve motor aksamları tamirinde yılların tecrübesine sahip motor ustalarımız bakım onarım ekibimiz tüm tecrübesiyle sizlere hizmet vermek için telefonun ucunda beklemektedir. Size en yakın motor tamiri ve 24 saat açık motor tamiri sayesinde kalite ve güveni bir arada yaşatmanın gururunu yaşıyoruz.

Size en yakın motor tamiri hizmeti sunan Acil Yol Yardımı firmamızı arayarak nöbetçi motor tamiri kanalımızdan hizmet sağlayabilirsiniz. 24 saat açık motor tamiri sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya arayarak iletişime geçebilirsiniz. 0(533) 214 05 32 - 0(541) 541 05 31

bana-en-yakın-oto-kurtarıcı