Çorlu Oto Çekici

Günün birinde Çorlu yol yardım hizmeti almanız ve bu bölgede ihtiyaç duyacağınız acil yol yardım hizmetinden fayda etmeniz muhtemel. Herkes çok iyi bilir ki, altınızda bir araba olduğu sürece her daim arıza yaşayabilir ve yaşanan arıza sebebi ile yolda dahi kalabilirsiniz. Eğer istikametiniz Tekirdağ ve çevresini kapsıyorsa, numaramızı ve irtibat bilgilerimizi almanızda fayda var. Zira nerede ve ne zaman desteğe ihtiyaç duyacağınızı bilemeyebilirsiniz.

Aracınızın ne türde olduğu ya da hangi model olduğu önemli değil. Herhangi bir arıza yaşıyor olmanız durumunda, oto kurtarma ekipleri bu sorunun çözülmesi için gerekli adımları atacaktır. Belki spor bir coupe sahibisiniz, belki de tonlarca ağırlıktaki bir pick-up. Önemli olan, oto kurtarma işinde tecrübeli ve oto çekici hizmetinde güvenilir olan bir firmadan hizmet almak, hepsi bu. Herhangi bir endişeye kapılmadan, deneyimlerimize güvenebilir ve aracınız her nerede olursa olsun hızlı bir biçimde çözüme odaklı servisimizden faydalanabilirsiniz. Peki, tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek için neler yapmalısınız?

İrtibat ve Yer Bildirimi

Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an düşünmeden irtibat kurabilirsiniz. Çorlu yol yardım işlemleri ve hizmeti kapsamında sizlere sunduğumuz birçok çözümümüz var. Bu çözümler arasında;

l Oto elektrik ve sigorta arıza tespiti

l Oto elektrik ve sigorta onarımı

l Akü takviye işlemleri

l Akü değişim ve montaj işlemleri

l Gerekli hallerde oto kurtarma işlemi

l Oto çekici işlemi

 

Gibi hizmetlerimiz söz konusu.

Yol yardım hizmeti alabilmek için yapmanız gereken işlemlerin başında, nerede olduğunuzdan emin olmak geçiyor. Bir dönem oldukça sorun olan ve tarif edilmesi vakit ve dikkat isteyen bu unsur, şimdilerde teknolojinin de etkisi ile bir nebze olsun daha kolay.

 

Her ne kadar cep telefonları ile konum paylaşılması, kolay irtibat kurma ve yer tespit etme konusunda avantaj getirse de hali hazırda eski usul yer bildirimi yapılması da söz konusu olabiliyor. Gerek internet bağlantı kalitesi, gerekse de farklı sebeplerden oluşabilecek olan bu sorun sebebi ile bulunduğunuz lokasyonun tespiti ve doğru tarifi oldukça önemli. Yapmış olduğunuz tarif ya da vermiş olduğunuz konum bilgisi doğrultusunda, sizlere ulaşmadan önce de bir takım bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Ancak, bu bilgiler öncesinde size düşen en önemli unsur, paylaştığınız konumda bizleri beklemek olacak.

Hızlı Bir Şekilde Olay Yerine Ulaşım

Oto kurtarma ekiplerinin olay yerine intikali, verdiğiniz konum bilgisini takiben mesafe yakınlığına bağlı olarak 5 dakika ile 30 dakika arasında değişebilir. Çorlu yol yardım hizmeti kapsamında sizlere sunacağımız ve memnun kalacağınızdan emin olduğumuz tüm işlemlerde, mümkün olan en kısa sürede ve en doğru ekipmanlar ile hızlı bir şekilde olay yerine ulaşıyoruz.

Yerinde Tespit ve Hızlı Çözüm

Bir aracın arızasının tespiti ve hızlı çözüm sunulması, yol yardım ekibinin deneyim ve tecrübelerine göre değişkenlik gösterebilir. Firmamız, bu konuda oldukça yoğun bir tecrübeye sahip ekibi ile çalışıyor. Yalnızca Çorlu yol yardım hizmeti değil, İstanbul Avrupa yakası ve Tekirdağ yol yardım hizmeti de sunan firmamız, sizlere bu konuda en hızlı ve en kaliteli çözümü sunacaktır. Acil yol yardım hizmetimiz, oto kurtarma işlemimiz ve keza oto çekici işlemlerimiz, firmamızın uygun fiyatlı tarifeleri üzerinden gerçekleştiriliyor.

Akü Takviye ya da Akü Satışı

Arıza tespiti sırasında ortaya çıkacak olan akü sorunları sebebi ile endişe etmenize ya da korkmanıza gerek yok. Yol yardım ekibimizin tecrübesi, bu problemin ortaya çıkış sürecinde ve çözümünde hızlı bir karşılık bulacaktır. Akünüzün akü takviye işlemine ihtiyaç duyması konusunda gerekli ekipmanlar aracılığı ile güç transferi sağlayabilir ya da akünüzün tamamen işlevini yitirmesi durumunda sizlere yeni bir akü ile hizmet sunabiliriz. Firmamız akü satışı ve montajını yol yardım hizmeti dahilinde gerçekleştirebiliyor.

Gerekli Hallerde Oto Çekici Hizmeti

Aracınızın yol yardım hizmeti ile arızasının giderilememesi durumunda, yine firmamızın sunmuş olduğu oto çekici hizmeti devreye giriyor. Gerekli hallerde bu hizmetten fayda etmek ve aracınızı dilediğiniz servise çekmek amacı ile faydalanabileceğiniz bu işlem, aynı zamanda en başından itibaren bu hizmetten faydalanabilmeniz anlamını da taşıyor. Zira otoyol üzerinde yaşanabilen birçok örnekte, araçların kaza, motor arızası ve benzeri unsurlar sebebi ile çekilebileceğini de işaret ediyor. Eğer arıza veya olayın boyutu büyükse, yine en uygun fiyatlar ile imdadınıza yetişiyor ve haftanın herhangi bir günü, 24 saat boyunca sunduğumuz hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.