Oto Çekici – Oto Kurtarma Hizmeti

Daha önce araç arızası yaşamamış ve oto çekici hizmeti almak zorunda kalmamış olabilirsiniz. İlk araç arızası oldukça can sıkıcı ve tecrübe edilmesi zor bir durumdur. Üstelik hiç kimse acil yol yardımı hizmeti almaktan da hoşlanmaz. Çünkü bu durum, aracınızın büyük bir problemi olduğuna işaret eder ve aynı durum fazlasıyla keyif kaçırıcı ve hatta moral bozucudur.

Aracınızın başına gelmiş olan arızanın boyutu belirlenmeden önce, onu yoldan güvenle uzaklaştırmak ve genel arıza tespiti yapmak ise oldukça önemlidir. Bunu sağlayan işlem ise yol yardım hizmeti ve oto kurtarma hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Firma olarak sizler için bu tür hizmetleri sağlarken, aynı zamanda olay yerinde akü satışı, montajı, oto elektrik arızalarının giderilmesi ve akü takviye hizmetleri sağlıyoruz. Aldığınız hizmetten sonra size kalan şey ise aracınıza binip güvenle uzaklaşmak oluyor.

7/24 Oto Çekici

Günümüz koşullarında araç sahibi olan milyonlar ve aynı milyonlar tarafından kullanılan araçlar söz konusu. Kimi insan iş gereği, kimi insan ise gündelik hayatında kullanmak için araba satın almaya devam ediyor. Otomobil, Suv, Pick-up gibi farklı türlerde araçlar, belirli amaçlar uğrunda kullanılmaya devam ededursun, araç bakımları aksatılabiliyor, unutulabiliyor ya da bir araç için beklenmedik bir anda, yine beklenmedik bir arıza söz konusu olabiliyor.

İnsan yapımı ve mühendislik eseri olan araçların arızalarını gidermek tecrübe istiyor. Aracınızın kendi bahçenizde, şirketinizde ya da bilindik bir noktada arıza yapmasından ziyade, yolculuk esnasında arıza yapması ise farklı sorunlara neden olabiliyor. Bu tür bir durumda kaldığınızda acil yol yardımı desteği almaksa kaçınılmaz hale geliyor. 7/24 oto çekici hizmeti veren ekibimiz ile sizleri bu tür durumlardan da kurtarıyor, aracınızı mümkün olan en kısa sürede dilediğiniz noktaya transfer ediyoruz. Peki, aracınızı yol yardım hizmeti almaya itecek problemler neler olabilir.

oto çekici hizmeti

Araç Neden Yolda Kalır?

Bir otomobilin oto kurtarma hizmeti almasına, oto çekici tarafından çekilmesine ya da en açık tabir ile çekici hizmeti almasına ne sebep olabilir? Cevaplar oldukça çeşitli olabilir, ancak durumun özeti birbiri ile aynıdır. Kısaca örnekleyecek olursak;

 

l Akünün ömrünü tüketmesi ya da takviyeye ihtiyaç duyması

l Kaza yaşanması

l Lastik patlaması ve yedek lastik bulunmaması,

l Motor ve mekanik arızaları

l Oto elektrik arızaları

 

Bu tür örnekler arasında bulunabilir. Ek olarak belirtmekte fayda var ki, zaman zaman bir aracın arıza yapmadan da oto çekici hizmetinden fayda edilerek başka bir lokasyona transferi mümkündür. Bütün bu mücbir sebepler dolayısıyla araçlar yolda kalabilir ya da bir başka noktaya kontak çevirmeden transfer edilmek durumunda kalabilir.

İstanbul Yol Yardım Hizmeti

Yolda kalan araçların birçoğunda beklenmedik arızalar meydana gelir. Bu arızaların başında ise oto elektrik arızaları yer alıyor. Bir aracın elektrik donanımının da yer aldığı sigorta devreleri, kimi durumlarda küçük, ancak yolda bırakan arızalara sebebiyet verebiliyor. İstanbul trafiğinde bulunan milyonlarca araç göz önüne alındığında, yol yardım İstanbul için kaçınılmaz ve gerekli hale gelebiliyor. Araçlarınızın elektrik arızalarına olay yerinde ve kısa sürede müdahale etmek üzere hazırız ve hizmetinizdeyiz. İstanbul Avrupa Yakası’nda duyacağınız yol yardım ve çekici hizmeti ihtiyaçlarınız için bizlerle haftanın 7 günü ve günün 24 saati irtibata geçebilirsiniz.

Tekirdağ-Çorlu Yol Yardım Hizmeti

Firma olarak İstanbul Avrupa Yakası ve bu bölgeye oldukça yakın olan Çorlu bölgesinde hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet dahilinde yol yardım Çorlu için olduğu kadar Tekirdağ’ın İstanbul’a yakın mevkileri için de söz konusu. Elbette ekstrem durumlar ve özel ihtiyaca bağlı olarak bu bölgelerin dışına da çekici hizmeti söz konusu olabiliyor. Ancak, durumun ehemmiyeti dışında genel olarak verdiğimiz hizmet, belirtmiş olduğumuz alan için geçerli. Yol yardım Tekirdağ için de söz konusu olan ve özellikle İstanbul ile Tekirdağ arasında yol yapan araçlar için de sıkça ihtiyaç haline gelebiliyor.

 

Acil yol yardımı ekibimiz sahada oluşan akü arızaları ve diğer arızalar için sizlere uygun çözümler üretmek konusunda oldukça donanımlı. Yol boyunca oluşabilecek akü arızaları dolayısıyla ömrü dolan akünüzün yerine yeni bir akü satın almanızı sağlayan servisimiz sayesinde, sizlere olay yerinde akü satışı gerçekleştirebiliyor. Acil yol yardımı olarak hizmet veren firmamız, aynı zamanda biten akünüzün yerine yeni akünüzün montajını sağlayabiliyor. Firmamız satış yetkilisi olduğu, 2 yıl garanti içeren akülerin satışı konusunda oldukça deneyimli olduğu gibi akü fiyatları konusunda da oldukça makul ve müşteri dostu bir anlayış belirliyor. Söz konusu akünüzün arızası akü takviye ile giderilebilir durumda ise yine yol yardım ekibimizin desteği ile akü takviyesi sağlanabiliyor ve bu konudaki mağduriyetiniz anında giderilebiliyor. Eğer günün birinde yol yardım ya da oto çekici problemi ile karşı karşıya kalırsanız, bizimle irtibata geçmeyi ve doğru hizmeti doğru zamanda almayı unutmayın.