en yakın oto elektrik

En yakın oto elektrik

Aracınızdaki oto elektrik arızlarında 7/24 acil 0533 214 05 32 numarasını arayın. En yakın oto elektrik servisi ortalama 15 Dk içinde vereceğiniz konuma ulaşacaktır. İstanbul Avrupa yakasındaki her semt ve ilçeye ulaşımız bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun tüm oto elektrik arızlarında zaman kaybetmeden servisimize ulaşın.

Elektrik arızları için araç kapsamlarında oldukça fazla uyarı ve ikaz lambası ve işareti vardır. Aracını iyi tanıyanlar bu uyarılarda ne yapmaları gerektiğini bilir. Şayet sizler oto elektrik sorunları hakkında hiç bir bilgiye sahip değilseniz müdahale etmeden bizi arayınız.

Yolda elektrik sorunları kalan araçlar için yerinde gerekli tespit ve tamiri yapmaktayız. Acil yol yardım ekibimiz tarafından yerinde tamiri mümkün olmayan araçlar ise en yakındaki servisimizede tamir onarıma talebiniz dahilinde alınmaktadır. Uzmanlarımız Elektrik aksamları ve parça değişmesi durumunda sizleri bilgilendirir. Parçaların değişiminin yapılması için sizin onay vermeniz gerekir.

oto elektrikçi en yakın

Oto Elektrikçi En Yakın

Otomobil elektrik arızası için sürücülerin yapabilecekleri pek fazla bir işlem yoktur. Araçlarda çoğu zaman gözle görülmesi ve tespit edilmesi zor elektrik arızaları oluşur. Oluşan gizli elektrik arızaları sebebi ile araç çalışır ancak yürümez. Sorunun tam olarak teşhisi için bazen oto elektrik ustası tecrübeside yeterli olmaz. Bunun için özel cihazların kullanılması gerekecektir. En yakın oto elektrik için acil yol yardımı ekibimizde gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak bulunmaktadır.

Bizleri arayıp oto elektrik en yakın ekibimizden hizmet almanız halinde servisimizde her tür hizmet profesyonel şekilde sağlanır. Akü takviyesi ve satışı, şarj dinamosu tamir onarımı ve marş dinamosu onarım işlemleri en sık yaptığımız oto elektrik işlemleridir. İster servis adresimizde bu hizmetleri alabilirsiniz yada bizleri arayarak yerinizde oto elektrikçi hizmeti alırsınız. 7/24 Avrupa yakasında her semtte çalışmaktayız.

en yakın oto elektrik tamiricisi

En yakın oto elektrik tamircisi

Araç model ve markası fark etmeden tüm elektrik işlerinizde garantili işçilik hizmeti vermekteyiz. Uzaklarda elektrikçi aramadan, saatlerce aracınızın başında beklemeden en yakın oto elektrik tamircisi hizmetini bizden alın. Bizlere bulunduğunuz konumu atmanız halinde ortalama 15-20Dakika aralığında yerinizde ulaşıyoruz. Yanınıza gelecek olan oto elektrikçimiz tam teşekkülü mobil aracımız ile yanınıza ulaşacaktır.

Bir otomobilin hareket etmesini sağlayan en önemli birim elektrik ve marş motor ana tesisatıdır. Sahibi olduğunuz aracınızda elektrik ile ilgili bir sorun varsa kullanılması tavsiye etmiyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliği mutlaka en yakın oto elektrik tamircisi ekibimizi arayınız. Tamir onarım acil yol yardım bünyemizde tüm kaçakların tespiti için gerekli işlemeler hatasız şekilde yaparız. Başka bir deyişle elektriğe dair her sorununuzda sizlere maksimum kalitede işçilik hizmeti veriyoruz.

Bir araçta elektrik sebepli sorunlarda ilk akla gelen yer akümülatör yani arasın aküsüdür. Lakin elektrik kaynaklı sorunlar sadece akü nedeni ile olmaz. Hatanın ve arızanın tespiti detaylı bir şekilde yaparız sizlerde yola bu şekilde devam edersiniz.

bana en yakın elektrikçi

Bana En Yakın Elektrikçi

Araç sahipleri yolda kaldıklarında hem çekimi hemde yol yardım için olsun bekleme yapmak istemez. Bana en yakın elektrikçi ulaşın ister. istanbul içinde oto elektrik konusunda hizmet veren belki binin üzerinde firma ve gezici mobil ekip bulunmaktadır. Ancak bu elektrik firmalarının bir çoğu sizlere yakın konumda olmaz ve saatlerde oto elektrikçinin gelmesini beklersiniz.

Acil yol yardım oto elektrik devriyemiz İstanbul içinde en yoğun trafiğe sahip ve merkezi konumlarda hazır donanımlı araç bulundururuz. Böylelikle bizi arayıp acil oto elektrikçi çağıran müşterilerimiz bekleme yapmaz ve en yakındaki personeliniz vereceğiniz adrese gelir.

elektrik tesisatında 3 önemli nokta

Araçlardaki Elektrik Tesisatında 3 önemli Nokta

Araç mekaniği her zaman standart bir tepki vermez. Araç sahipleri bu sebeple oluşabilecek arızaları görmez ve çoğu zamanda göz önünde olsa dahi anlamaz. Otomobil elektrik tesisatında sayısı oldukça fazla soru oluşur. Oto elektrik konusunda tecrübeniz yoksa yada az ise mutlaka size en yakın oto elektrikçi firmamızı arayınız. Her tür model eski yada ayni model araçlar elektrik sistemine bağlı olup çalışma prensipleri elektrikle direk alakalıdır. Oto elektrik tesisatı 3 önemli dikkat edilmesi gereken nokta aşağıda belirtilmiştir.

  1. Akü bitmesi nedeniyle yaşınılan sorunlar; Akü bitmesi her zaman olağan halde olmaz. Personelimizin tespiti sonrasında ömrü tükenmiş bir akü kabul edilirse size bildirilir. belirli bir zaman aralığında sorun çıkaracak olsa da bazen de zamanından önce bitebilir ve size kötü sürpriz yapabilir. Yapılacak kontrollerde akünün bitmesi kaynaklı bir arıza sorunu varsa akü değişimini biz hemen yaparız. Akünün değişmesi ile sorun girebilir lakin sadece performans kaybı aküden kaynaklı yaşanıyorsa ilgili aksamlar kontrol edilerek hatayı buluruz ve tamir ederiz.
  2. Elektrikle ilgili aksesuarlar; Aracınızın genel özelliklerine ve harici eklentilerine göre farklı aksesuarlar kullanıyor olabilirsiniz. Bundan dolayı aracınız siz farketmeden sorun yaşar. Kullanmış olduğunuz oto aksesuarı düşük voltaj veya yüksek voltaja neden olur. Bunun tespiti içinde yine sadece gözlem yeterli olmaz. Oto elektrikçi aksesuar sorunlarının tespiti ve giderilmesi için profesyonel destek almanız gereklidir.
  3. Eskimiş elektrik tesisatı; Otomobil eski model ve yaşlı ise elektrik tesisatı eskimiş ve görevini yerine getiremez hale gelir. Bu durumda eski tesisatın değiştirilmesi yada onarımı yapılması gerekir. Arızalı ve eskimiş tesisat kimi zaman komple değişmesi gerekebildiği gibi bazen de lokal değişim yapılır. Motor ateşleme sistemi ile direk bağlantısı olan tüm tesisatınızın kontrol edilmesi gereklidir.

Bulunduğunuz konumda sizlere En yakın oto elektrik servisiyiz. Çünkü 7/24 gece ve gündüz saat kaç olursa çalışıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir