Avcılar Yol Yardım

Avcılar Yol Yardım Çekici Oto Kurtarıcı 7/24

Aracınıza yol yardım ve çekici gerekiyorsa hemen arayın. Avcılar Yol Yardım Çekici Oto Kurtarıcı 7/24 numarası 0533 214 05 32 olup hemen ulaşın sağlanabilir. Araç sorunları ve arızaları, istenmeyen trafik kazaları ve çeşitli problemlerde çekicimiz ve yol yardım ekibimiz emrinizdedir. Ayrıca otomobilinizin elektrik arızaları, oto lastik sorunları ve oto çilingir sorunları varsa bizlerden yol yardım veya çekici hizmeti alabilirsiniz.

Avcılar ilçesinde aracınızla trafikte seyrederken olumsuz bir çok durum başınıza gelmiş olabilir. İstenmeyen trafik kazaları, araç arızaları, lastik patlaması ve akü sorunları sıkça yaşanır. Tam donanımlı araçlarımızla sürücülerin bu en zor anında bölgede 7/24 destek vermekteyiz.

Avcılar oto çekici, yol yardım 7/24 kurtarıcı, akü takviye, oto elektrik ve oto lastik için bizi arayın. Otomobilinizi kısa sürede tekrar yürür vaziyette sizlere teslim edelim.

Avcılar Oto Çekici

Oto Çekici gerekiyorsa hemen gelir ve  bir kaç dakika içerisinde güvenli bir yere çekilir veya istediğiniz oto servisine teslim edilir. Avcılar oto çekici için her tür araç binek ve ticari araç modelinde hizmetimiz vardır. Yürümez durumdaki otomobilleri bir kaç dakika içinde bulunduğu yerden alır ve istenilen adrese teslim ederiz.

Oto çekici için firmamızın kullanmış olduğu araçlar dünya standartlarındadır. Tüm çekici ve yol yardım ekiplerimizde gerekli her donanım ve ekipman bulunmaktadır. Vasıtaların oto çekiciye gerek duymadan gerekli işlem yapıldıktan sonra tekrar çalışma imkanı varsa yerinde işlemi de yapabilecek ekipmana sahibiz.

Trafik kazası sonrasında otomobiliniz çalışmaz halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir. Bunun içinde sizin öncelikle oto çekici firmamıza ulaşıp çekici çağırmanız gerekir. Araç mevcut durumu her ne olursa olsun geliyor ve aracı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Avcılar Oto Çekici

Avcılar Acil Yol Yardımı

Yol yardım için Avcılar civarında sizlere en yakındaki ekibiz. Birden fazla oto çekici aracımız, oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz bölgede sürekli devriye halindedir. Acil yol yardımı ve çekici gerekiyorsa hemen gelir ve müdahale ederiz. Çünkü sizin bu zor durumunuzu en iyi anlayacak olan kişilerin. Her gün şehir içinde bir çok zor durumdaki araç sürücüsüne bu hizmeti vermekteyiz.

Avcılar yol yardım  hizmet kapsamında binek otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardımı talep edebilirsiniz.

Farklı model tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Avcılar oto çekici yol yardım firmasıyız.

Avcılar Oto Elektrik

Aracınızda enerji, elektrik ve akım kaynaklı sorunlarda tecrübeli çalışanlarımızda 7/24 sorunlarınızı çözümlüyoruz. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Araç çeşitli noktalarından çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçaları, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Avcılar oto elektrik, yol yardım ve oto çekici 7/24 aktiftir ve aralıksız çalışmaktadır. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Avcılar yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Avcılar Oto Çekici

Avcılar Oto Lastik

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle çekiciye gerek kalamdan aracınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Otomobilde içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Avcılar oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Avcılar Akü Takviye

Yolda seyir halinde akümülatörden kaynaklı arıza ve sorunlar her araç sürücüsünün başına gelebilir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir veya akü darbe almıştır. Avcılar yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz aküler Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü çeşitleridir. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Avcılar Oto Kurtarıcı

Basit otomobil araba arızaları veya hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto çekici gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Bu nedenle aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce özellikle kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın

Ambarlı Yol Yardım Firuzköy Çekici Cihangir Yol Yardım
Gümüşpala Çekici Üniversite Yol Yardım Denizköşkler Çekici
Yeşilkent Yol Yardım Mustafa Kemal Paşa Çekici Avcılar Merkez Yol Yardım

Avcılar Yol Yardım Fiyatları

Araç sahiplerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Bunun için sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Avcılar çekici , yol yardımı, oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan Avcılar yol yardım hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir