Yakıt Takviye

Yakıt Takviye

Acil yol yardım firması olarak dikkatsizlik sonucu yolda kaldığınızda hemen benzin mazot takviyesi yapılır. Yakıt takviye hizmetleri verilen firmamızda aracınızın hangi marka model olduğu fark etmeksizin işlemler yapılır. Aracın yakıt bitmesi sebebiyle yolda kaldığınızda en güvenli yere çekerek bir kaç dakika beklemeniz gerekecektir. 0533 214 05 32 telefon numarası ile hemen ekiplerimiz sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Aracınızda ibreye dikkat etmediyseniz ve benzininiz bittiyse bizi hemen arayıp hızlıca yanınıza gelerek hemen yakıtınıza takviye yapmamızı sağlayabilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yol yardım desteği lazım olduğunda firmamıza bizi arayarak dakikalar içerisinde aracınızla yola kaldığı yerden devam edin.

Yakıt Takviye İstanbul

İstanbul da yakıt takviye hizmeti veren firmamız araçlarımızda mazot benzin bulunmakta olup ihtiyaç halinde aktarım yapılmaktadır. Aracınız ile yolda gittiğiniz esnada dikkatsizlik sonucu ibreyi kontrol etmediğinizde ötürü yolda kalabilirsiniz. Yakıt takviye işlemleri yapılan firmamızda güvenilir çalışmalar gerçekleştirmekte ve talepleriniz doğrultusunda dakikalık işlemler yapılmaktadır.

Aracınızın İstanbul da nerede kaldığı hiç önemli olmadan bizi arayın hemen gelip yakıt takviyesi yapalım. Yalnız değilse dahi aracın itilerek trafikte hareket ettirilmeye çalışılması hem trafikte seyreden diğer araçları hemde sizleri tehlike altında atmaktadır. Yakıt takviye yapan işletmemiz sürekli araçlarımızda hazır bulunmasından ötürü hemen yanınıza geliyor ve aktarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yakıt Takviye İstanbul

Yakıt Takviyesi Nasıl Yapılır?

Yakıt takviye işlemleri dikkatle yapılması gereken bir hizmet dir. Yapılacak en ufak yanlış müdahale ciddi sorun çıkartabileceği için dikkatle müdahale edilir. Kimi araçlar minimum 2 litre ile çalışmakta olduğundan ötürü ekibimiz gerekli aktarımı sağlar ve en yakın benzin istasyonuna gitmenizi sağlayacaktır. Ülkemizde yasalar gereği bidon veya benzeri ürünlerle yakıt istasyonlarından mazot benzin temine edilememektedir.

Donanımlı araçlarımız ile hemen geliyor ve doğru yakıtı aracınıza aktarımını yapıyoruz. İşinde profesyonel ekiplerimiz dakikalar içerisinde çözüm için yanınıza gelir. Yakıt takviyesi yapılan firmamız da tarafından araçlarımızda her motor tipine göre yakın takviyesi yapılmaktadır. Benzinli yada dizel araçlarınız da yakıt ihtiyacını en uygun fiyatlar ile ekiplerimiz sağlamaktadır.

Yakıt Takviyesi Nasıl Yapılır

Hızlı Yakıt Takviyesi Yapan Firma

Yolda kaldığınızda yakıt takviye gerekiyorsa bizi arayın ve dakikalar içerisinde hizmet verelim. Her sürücü yakıt göstergesi gözünden kaçabilir yakıtı olduğunu düşebilir yada yakıt istasyonu ters bir istikamette kaldığında hiç ummadığı bir anda yolda kalabilir. Profesyonel bir firmadan yakıt takviyesi alarak aracınıza en uygun ve kaliteli yakıtın doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Aracınıza ulaştığımızda mazot yada benzin takviye işlemi uygulanırken dikkat ettiğimiz durumlar;

  • Yakıt doldurulacak alanda kesinlikle ateşle yaklaşılmamalıdır.
  • Öncelik olarak Valf kontrol edilir.
  • Dökülme veya sıçramaları en aza indirmek için yavaş hareket edilir.
  • Genleşmeye izin vermek için dökülecek kap yalnızca yüzde 95 oranında doldurulur.
  • İşlem sonrasında araç benzin kapağı dikkatlice kapatılarak aracın çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Ucuz ve nereden alındığı belli olmayan yakıtların aracınıza ciddi zarar vereceği bir gerçektir.  Araç kullanıcıları ne sebeple olursa olsun yakıt ihtiyacı olduğunda aracınıza anında mazot benzin takviye yapılmaktadır. Otomatik araçların ittirilmesi teknik anlamda bir çok zararlar verebilir. Dikkatli bir şekilde aracınıza yakıt takviyesi yapılması doğru olacaktır.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir