Motosiklet Çekici

Motosiklet Çekici

İstanbul her ilçe ve semtinde bulunan ekiplerimiz ile motosiklet çekici hizmeti de verilmektedir. Acil yol yardımı firmamızda aktif olarak sürekli sahada olmakta ve yardıma ihtiyacı olan motorsiklet sahipleri için taşıma ve çekme işlemleri yapılmaktadır. Kaza yada arızanın olduğu bölgeye konum atarak en kısa zamanda adresinize gelinmektedir.

Motosiklet çekici hizmeti kapsamında talep olması durumunda şehir içinde yada şehir dışına nakliyesi sağlanmaktadır. Araç ve motosiklet çekici hizmeti verilen firmamızda kaldığınız yere en kısa sürede gelecek şekilde konumlanmış ekiplerimiz ile hızlı davranıyoruz. Yol yardım olarak dakikalar içerisinde en yakın çekici ekiplerimiz size ulaşarak motorunuzu çekecektir.

Motosiklet Taşıma ve Çekme

Tıpkı otomobillerde olduğu gibi motosikletlerde de çeşitli sebeplerden arıza yada kaza durumları olabilir ve çekici ihtiyacı doğabilmektedir. Motorunuz ne sebepten ötürü kaldığı hiç önemli olmadan bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde gelerek motorlu aracınızı bulunduğu yerden alıyor ve istediğiniz lokasyona bırakıyoruz.

Ayrıca Motor çekicisi işlemleri yapmadan önce motorunuzda olabilecek benzin bitmesi, oto lastik patlaması, elektrik arızası gibi durumlar içinde nitelikli ekibimizde tamir ustası bulunmaktadır. Kimi zaman motorunuzu çekmeden orada tamirini yaparak yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Motosiklet Taşıma ve Çekme

7/24 Motorsiklet Çekici Hizmeti

Motorsikletler oldukça hassas cihazlar ve en ufak yanlış müdahale ve harekette büyük sonuçlar doğurabilmektedir. Motorların direk çekici üstüne konularak çekilmesi mümkün değildir. Motosiklet çekici hizmeti için özel bir donanım ile motorun panele sabitlenmesi gerekmektedir. Bu hizmeti vermeyen normal çekici hizmeti verenlerden hizmet almamalısınız.

İstanbul tüm ilçelerinde bulunan çekici araçlarımız ile bulunduğunuz yada kaldığınız yere ulaşmamız oldukça kısa sürmektedir. Hızlı ve kesin çözümler ile çalışan firmamız 7 gün 24 saat sahada motosiklet çekme işlemleri gerçekleştirmektedir. www.acilyolyardimi.com sitemizde bulunan iletişim kanallarından yada çekici numarası 0533 214 05 32 ile ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.

7/24 Motorsiklet Çekici Hizmeti

Motosiklete Uygun Çekici

Motosiklete uygun çekici hizmetleri kapsamında tam donanımlı olarak bulunduğunuz yere geliyoruz. Motor çekicisi olarak bulundunuz konuma dakikalar içerisinde gelen ekiplerimiz abartılı rakamlarla değil uygun fiyatlar ile çekme/kurtarma hizmetleri vermektedir. İstanbul motosiklet çekici ekiplerimiz araçlarınız için tam uyum sağlayan donanımlara sahiptir.

Motorlarınızı bulunduğu yerden alarak anlaşmalı olduğumuz yada sizlerin talep ettiği servise çekimi yapılmaktadır. 7 gün 24 saat çalışan firma ekiplerimiz en doğru hizmeti sağlayacaktır. Motorlarınıza önem veriyorsanız sadece uzman olan kişilerin çekme işlemi yapmasına izin vermelisiniz. Düzgün çekilmeyen motosikletler panel üzerinde çeşitli darbeler alabilmektedir.

Motosiklete Uygun Çekici

Acil Motosiklet Taşıma

Acil olan taleplerinizde size en yakın birimlerimiz hızla adresinize gelecek olup ekiplerimiz tarafından motorunuz çekici paneline yüklenmektedir. Çekme işlemleri esnasında hiç bir müdahale de bulunmanıza gerek kalmadan uzmanlarımız tarafından tüm işlemler halledilir. İstanbul motor çekicisi olarak 24 saat sürekli sahada olmaktayız.

Motor çekicisi olarak normal makaralı çekici, ahtapot çekici, vinçli çekici gibi bir çok ihtiyaca uygun çekme araçlarımız bulunmaktadır. Oto çekici sektöründe gereken tüm donanıma sahip kadromuz ile kazalı yada arızalı motorları çekiyoruz. Arıza yada kaza sonrası servise çekilen  motorunuzda yapılan işlemlerden sonra farklı bir noktaya götürülmesini istediğinizde de destek sağlanır.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir