Oto Kurtarıcı Hizmeti İstanbul

Oto Kurtarıcı Hizmeti

Günlük hayatın getirisi olan farklı durumlar, araçlarınızın direksiyonu başında seyir halinde iken de sizleri zorlayabiliyor ve oto kurtarıcı ihtiyacı doğurabiliyor. Bu gibi sürpriz anlar, genel itibari ile can sıkıcı ve motivasyon kırıcı anlardan oluşuyor. Zira aracınızın direksiyonu başında gerçekleşen bir aksilik, birbirinden farklı birçok ihtimali de beraberinde getiriyor.

 

Bir aracı oto çekici ya da yol yardımı işlemine maruz bırakacak kadar büyük bir problem, insanı mutsuz edebilir. Gerek maddi, gerekse de manevi olarak bireyleri mutsuz edebilecek olan bu sorunlar, her ne kadar istemesek bile günün her anı ve her vakti başa gelebiliyor. İşte bu tür durumlarda, problemin ne denli büyük ve çözülebilir olduğu oldukça önemli. Yaşadığınız problem kendi başınıza çözemeyeceğiniz kadar büyük ise devreye firmamız giriyor. İstanbul Avrupa Yakası, Çorlu ve Tekirdağ’da sokak sokak, cadde cadde ve otoyol üzerinde aralıksız hizmetimizi sürdürürken, sizleri de oto lastikçi, akü takviye ve oto kurtarıcı olarak türlü dertlerden kurtarıyoruz.

Oto Kurtarıcı Ne Demektir?

Bir aracı yolda bırakabilen problem oldukça küçük çaplı olabileceği gibi bazı durumlarda başınıza gelen en talihsiz anı olarak da saklı kalabiliyor. Siz farkında olmadan başınıza gelebilecek olan problemler;

l Yakıtın tükenmesi

l Lastiklerinizin patlaması

l Motor ve mekanik kaynaklı arızalar

l Akü takviye ihtiyacı

l Aracı kullanamayacak durumda olmanız

l Kaza

Gibi çeşitli aksiyonlar, ne yazık ki hayatın bir parçası durumundalar. Özellikle sürekli olarak araç kullanan bireyler, bu gibi problemlerden biri ile hayatı boyunca en az bir defa karşı karşıya kalabiliyor. Hal böyle olunca da oto çekici hizmeti almak kaçınılmaz hale gelebiliyor. Peki, oto kurtarıcı nedir ve ne iş yapar?

 

Yukarıda sayılı bir veya birden fazla durumdan en az biri başınıza geldiğinde, oto kurtarma ve yol yardım ekibi, aracınızın çalışmaması durumunda, onu bulunduğunuz lokasyondan, dilediğiniz bir noktaya ya da servise çekme hizmetini sağlar. Sağlanan bu hizmet sayesinde, çalıştırılamayan her türlü araç, çalışır hale getirilmesi için servise ya da garajınıza çekilmiş olur.

Araç Kurtarma Hizmeti Nasıl Yapılır?

Araç kurtarma hizmeti, birçok alanda ve farklı koşullarda gerçekleştirilebilen bir eylem. Bazen motor ve mekanik arıza sebebi ile çalıştırılamayan araçların, bazen yağ eksikliği sebebi ile tamamen kullanılmaz hale gelen motor aksamının, bazen kaza sebebi ile kullanılması mümkün olmayan aracın, bazen de sürücü sağlığını etkileyen unsurların devrede olması ile ne yazık ki araçlar hareket ettirilemeyebiliyor. Durum böyle olunca da araç kurtarma hizmet devreye giriyor. Oto kurtarıcı hizmeti, bu koşullar altında başladığı için pek çok insan bu işlemin nasıl gerçekleştiğini merak ediyor.

 

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki, araç kurtarma işlemini gerçekleştiren yol yardımı ekipleri, bu işlemi gerçekleştirmek için özel olarak dizayn edilen oto çekici araçlarını kullanıyorlar. Aracın devrilme, yan yatma ve benzeri unsurlar sonrası vinç ile bu araçların üzerine taşınması ya da aracın standart olarak bu araçların üzerine çıkarılması söz konusu olduğundan, görselde aracın çekici üzerinde taşınma işlemi hafızalara kazınıyor. Araç kurtarma hizmeti, tekli veya çoğul olarak gerçekleştirilebiliyor. Her daim kaza ve istenmeyen unsurlar olmadığı gibi bu hizmet yeni alınmış bir aracın nakil işlemi olarak da yerine getirilebiliyor. Bu sebeple de satın almış olduğunuz yeni bir aracın çekici hizmeti ile bir başka lokasyona transferi mümkün olabiliyor.

Arayın Aracınızı Çekelim

Yol Yardım konusu, uzun yıllardır yükselişte olan otomotiv sektörüne bağlı, yan hizmet alanı olarak faaliyet gösteriyor. Hizmetlerimiz;

l Yol Yardım İstanbul

l Yol Yardım Tekirdağ

l Yol Yardım Çorlu

 

Olacak şekilde üç farklı lokasyonda ve kategoride gerçekleştiriliyor. Bu bölgelerde yaşanabilecek teknik bir aksaklık durumunda, ister oto kurtarıcı hizmetimizden, isterseniz de yeni satın aldığımız bir aracınızın oto çekici vasıtası ile başka bir noktaya taşınmasından faydalanabilirsiniz. Araçlarınızı 7/24 istediğiniz herhangi bir lokasyona taşıyabileceğimiz gibi arızalanan araçlarınızın arıza tespiti ve sorunların çözümü noktasında da yanınızda oluyoruz.

Yol Yardımında Önemli Noktalar

Yol yardımı işlemlerinde önemli noktalar, plan ve programlarımız dahilinde araştırılan ve çözüme en uygun izlenecek yol haritası ile belirlenen noktalardan oluşuyor. Firma olarak, günün her anı hizmet verme anlayışımız gereği 7/24 hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet dahilinde, araçlarınızda etkin sorun giderme, akü satışı ve montajı, satış gerekmediği durumlarda akü takviyesi, oto lastikçi hizmeti ve lastik değişimi gibi yol boyunca başa en sık gelen durumlarda çözümler uyguluyoruz. Tüm bu çözümler ile birlikte aracınızın hareket etmesine olanak olmaması durumunda veya probleminizin bu gibi durumlardan daha büyük olması halinde, devreye oto kurtarıcı hizmetini alıyoruz. Firmamız uygun akü fiyatları, uygun lastik fiyatları ve uygun oto çekici ücretlendirmeleri ile sizlere zor zamanınızda yardımcı oluyor. İstanbul’da Avrupa Yakası’nda her noktada, Tekirdağ’da ve Tekirdağ’ın İstanbul’a en yakın lokasyonlarından biri olan Çorlu’da hizmetinizdeyiz. Firmamız ve çalışanlarımız, kötü gün dostu anlayışı ile güler yüz, hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti kapsamında, sizlere bu olağandışı durumlarda hizmet vermekten onur duyar.