Acil Yol Yardım Hizmeti

Acil Yol Yardım Hizmeti

Yol yardım ihtiyaçları acil olarak ortaya çıkmaktadır. Acil yol yardım hizmeti verilen firmamızda Oto Çekici, Akü Takviye, Oto Lastik ve Oto Elektrikçi desteği verilir. Tamamen uzmanlardan oluşan kadromuz ile sizlere en ihtiyacınız olduğu anda yanınızdayız. Yol yardım desteği olarak oto elektrikçi, oto lastik ve akü takviye işlemleri yapılmaktadır.

Acil Yol Yardım Hizmeti olarak araçlarınızda olabilecek tüm yardım ihtiyaçlarınızda dakikalar içerisinde adresinize gelinmektedir. Aracınızın başından ayrılmadan bizi arayın bir kaç dakikada size en yakın konumdaki yol yardım ekibimiz yanınızda olsun.

Acil Oto Lastikçi Hizmeti

Oto lastik patlaması, yarılması yada havasının inmesi sizleri zor durumda bırakabilir. Trafiğe çıkmadan önce oto lastiklerinizin bakımlarını yaptırmış olmalı ve sağlamlıklarından mutlaka emin olmalısınız. Çünkü lastikler, otomobilinizin seyir halindeyken yerle teması bulunan tek unsurlarıdır.

Oto lastikler, araçlarda güvenli bir sürüş için bulunması gereken en önemli unsurlarından birisidir. Lastiklerinizin geçmişte aldığı bir hasar veya aşınma durumu fark edildiğinde tamirinin atlanmaması gerekir. Her ne kadar bütün önemleri aldığını düşünseniz de aksilikler sizi bazen trafikteyken yakalayabilir. Bu durumla karşılaştığınızda  hemen servisimizi arayarak size en yakın yol yardım ekibimizin yönlendirilmesini sağlayabiliriz.

Acil Oto Lastikçi Hizmeti

Acil Akü Takviye Hizmeti

Akünün bozulması yada bitmesi durumunda aracınız yolda kalabilir ve acil takviye gerekebilir. Akü takviyesi hizmeti için sadece işini bilen ekiplerimiz tarafından destek verilir. Her aracın akü takviye uygulaması aynı değildir. bu sebeple sadece işini bilen uzmanlar ile çalışmalısınız.

Acil Yol Yardım Hizmeti veren firmamız, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda aküsü boşalmış olan, bitmiş olan araçlar için akü satışı ve takviye hizmeti sağlıyor. Her türlü motorlu kara taşıtında, akü olmazsa olmaz ünitelerden biridir. Ortalama ömürleri ise 4 ila 5 yıldır. Ortalama ömürlerinden önce, sonra ya da beklenmedik bir anda biten, boşalan aküler, takviye yolu ile yeniden çalıştırılabilirler.

Acil Akü Takviye Hizmeti

Acil Oto Elektrik Hizmeti

Arabaların en çok arıza veren elektrikli aksamı kuşkusuz aküleridir. Oto elektrik hizmeti kapsamında akülerin haricinde elektrik hatlarında da olabilecek sorunları çözüyoruz. Akü bittiğinde otomobilin içerisinde ki elektrik sistemine bağlı olarak olarak çalışan parçalar işlevsiz hale gelir. Akünüzün arıza lambası yanıyorsa aküye şarj desteği sağlayan ünitenin akünüzü beslemediği anlamına gelmektedir.

Aracınızın yanına çok kısa sürede en deneyimli oto elektrik uzmanlarımız gelecek olup gerekli müdahale yapıldıkta sonra tekrar aracınızla seyredebilirsiniz. Akü arızası veya herhangi bir yolda kalma durumlarınız için İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ, Çorlu Acil Yol Yardım Hizmeti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Araçlarınızda olabilecek tüm oto elektrik arızalarında uzmanlardan destek alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir