Çatalca Yol Yardım

Çatalca Yol Yardım & Çekici Oto Elektrik 7/24

Yola çıktığınızda her çeşit sorunla karşılaşabilir ve aracınızın yarıma ihtiyacı olabilir. Çatalca Yol Yardım & Çekici Oto Elektrik 7/24 hizmetimiz ile müşterilerimiz yolda kaldığında araçlarındaki bütün sorunları uzmanlıkla ortadan kaldırıyoruz.. Acil Çatalca yol yardımı telefon numarası 0533 214 05 32 olup günün her saati ulaşabilirsiniz. İstanbul da her ilçeye özel ekip birimlerimiz ile hizmet sağlıyoruz.

Gün içerisinde başınıza gelebilecek trafik kazası, araç arızası, oto elektrik arızaları, lastik patlaması ve akü bitmesi gibi sorunlar oluştuğunda bir telefonla hemen konumunuza geliyoruz. Çatalca Yol yardım için birden fazla deneyimli ekibimizle her dakika sizlere yardıma geliyoruz. Firmamız tarafından ister yol yardım ister çekici hizmetlerini alabilirsiniz.

Çatalca Oto Çekici

Araçlarınızın oto çekici haricinde yol yardım ile tekrar çalıştırılma ihtimali varsa önce tamir işlemlerini yapmayı hedefliyoruz. Araç mevcut durumu fark etmeksizin tam donanımlı geliyor ve aracı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Araçlarda yaşanabilecek akü kaynaklı sorunlar, oto elektrik arızaları, oto lastik sorunları, oto çilingir ihtiyacında bizlerden yol yardım veya çekici hizmeti alabilirsiniz. Yaşanabilecek kaza sonrasında otomobiliniz çalışmaz halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir.

Çatalca Oto Çekici

Çatalca Acil Yol Yardım

Çatalca ilçesinde acil yol yardımı ve çekici gerekiyorsa dakikalar içerisinde gelir ve müdahalelere başlarız. Birden fazla oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz birimlerimiz Çatalca ve civar ilçelerinde sürekli devriye halinde sizlerden telefon beklemektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için ekiplerimiz tüm teknik donanımı ile yanınıza gelmektedir. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlarda olabilecek bütün arızalarda bize ulaşın.

Çatalca yol yardım  hizmet kapsamında binek otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul şehrinde bütün ilçelere ait çekici yol yardım birimlerimiz ile sizlere kusursuz hizmeti hedefliyoruz. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardım çağırabilirsiniz. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Çatalca oto çekici yol yardım firmasıyız.

Çatalca Acil Yol Yardım

Çatalca Oto Elektrik

Çatalca yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü otomobillerin çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız. Araç çeşitli noktalarından çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçaları, akü arızaları, şarj ve marş sorunları dahil olmak üzere uzman ekiplerimiz sayesinde en iyi ve garantili şekilde giderilir.

Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Çatalca bölgesinde gelen talepler ile aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Çatalca oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir.

Çatalca Oto Lastik

Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz. Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Çekiciye gerek kalamdan aracınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri bulunduğu yerde yaptırarak yola devam edilebilirsiniz.

Aranızın lastiği patladıysa aracınızı çektirmek yerine kaldığı yerde oto lastik değişim hizmeti ile hemen yolununuza devam edebilirsiniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Çatalca bölgesinde oto lastik değişimi, tamiri ve çeşitli tüm lastik sorunlarında bize hemen ulaşabilirsiniz.

Çatalca Oto Lastik

Çatalca Akü Takviye

Darbeden ötürü yada kutup başlarında oluşan sorunlar veya akünüz tamamen bitmiş olabilir. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değişimi hizmeti de alabilirsiniz. Çatalca yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü takviye işlemi yapar.

Yolda seyir halinde akü nedenli arıza ve sorunlar her sürücünün başına gelebilir. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Ülkemizde önde gelen akü markaları ile çalışarak dilediğiniz markayı aracınıza takıyoruz. Üstelik akü değişimi için sadece akü ücreti ödersiniz.

Çatalca Oto Kurtarıcı

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı kullanılarak oto kurtarıcı hizmeti verilmektedir. Tüm marka araçlar için özel çekici araçlarımız bulunmaktadır. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce mutlaka kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir.

Basit otomobil araba arızaları veya hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Bu nedenle aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Kaleiçi Çekici Gökçeali Çekici Muratbey Merkez Çekici
Çanakça Çekici İhsaniye Çekici Oklalı Çekici
Çakıl Çekici Kabakça Çekici Çatalca Fatih mah. Çekici
Kestanelik Çekici Yalıköy Çekici Hallaçlı Çekici
Çiftlikköy Çekici Subaşı Çekici Ovayenice Çekici

Çatalca Yol Yardım Fiyatları

Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Günümüz şartlarında hiç bir fiyat sabit değildir ve sitemizde yayınlayacağımız fiyatın yanıltıcı olmamaması için prensip olarak telefon ile bilgi verilmektedir. 15 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız en iyi fiyatlar ile güvenilir hizmetleri sağlamaktadır. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Bunun için sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Doğru fiyatlar ile kaliteli hizmet için bizi arayınız.

Farklı model tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Çatalca çekici , yol yardımı, oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 ulaşıma açıktır. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir