Kağıthane Yol Yardım

Kağıthane Yol Yardım

Kağıthane ve civarında yolda kaldığınızda 7/24 yol yardım için 0533 214 05 32 numaradan arayın. Kağıthane Yol Yardım mobil ekibinin sizin yanınıza gelmesi ortalama 15 dakika sürecektir. Aracınızdaki akü sorunları, elektrik arızaları, oto lastik sorunları, oto çilingir ihtiyacında yol yardım isteyiniz.

Avrupa yakasında trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerimizden biri Kağıthane ilçemizdir. Bir çok farklı ilçeye ve otoyollarına bağlantısı bulunmaktadır. Bu sebeple araç sürücücülerinin günün her saatinde tercih ettiği bölgedir ve araç arızalarıda sık yaşanır.

Kağıthane yol yardım 7/24 çekici, akü takviye, oto elektrik ve oto lastik için bizi arayın. Otomobilinizi kısa sürede tekrar yürür vaziyette sizlere teslim edelim.

Kağıthane Acil Yol Yardımı

Yol yardımı gerekiyorsa aracınızda lastik patlamış olabilir, aküsü bitmiş veya elektrik bazlı sorunlar yaşıyor olabilir. Bu türdeki araç arızaları uzman ekiplerimizle bir kaç dakikada giderilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz. Hizmet almayı düşündüğünüz yol yardım ekibinin kısa sürede yanınıza ulaşması ve sorundan hızlıca kurtulan için yakındaki bir firmaya ulaşınız.

Acil yol yardım için Kağıthane ilçesinde sizlere en yakındaki ekip biziz. Birden fazla oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz bölgede sürekli devriye halindedir. Acil yol yardımı gerekiyorsa hemen gelir ve müdahale ederiz.

Kağıthane yol yardım  hizmet kapsamında binen otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardımı talep edebilirsiniz.

Kağıthane Oto Çekici

Kağıthane Oto Çekici

Araç trafik kazalarında otomobiliniz yürümez halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir. Bunun içinde sizin öncelikle oto çekici firmamıza ulaşıp çekici çağırmanız gerekir. Araç mevcut durumu her ne olursa olsun geliyor ve arcı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Farklı türde tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Kağıthane oto çekici yol yardım firmasıyız.

Kağıthane Oto Elektrik

Kağıthane Oto Elektrik

Araç markanız ne olursa olsun elektrik kaynaklı bir sorun ve arıza varsa büyük bir ihtimal çekici hizmetine gerek kalmadan müdahale edilip tekrar çalışır hale getirilir. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçalar, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Kağıthane oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Kağıthane yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Kağıthane Oto Lastik

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz.

Otomobilde içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Kağıthane oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Kağıthane Akü Takviye

Kağıthane Akü Takviye

Seyir sırasında akü kaynaklı arıza ve sorunlar her sürücünün başına gelebilir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir ya da akü darbe almıştır. Kağıthane yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü satışlarımız bulunmaktadır. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Kağıthane Oto Kurtarıcı

Basit araç arızaları, hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce muhakkak kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın

Çağlayan Yol Yardım Çeliktepe Yol Yardım Gültepe Yol Yardım
Gürsel Yol Yardım Hamidiye Yol Yardım Harmantepe Yol Yardım
Ortabayır Yol Yardım Seyrantepe Yol Yardım Şirintepe Yol Yardım
Nurtepe Yol Yardım Talatpaşa Yol Yardım Telsizler Yol Yardım
Sultan Selim Yol Yardım Yeşilce Yol Yardım Emniyet Evleri Yol Yardım

Kağıthane Yol Yardım Fiyatları

Araç sürücülerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Kağıthane yol yardım oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir