Daha önce araç arızası yaşamamış ve oto çekici hizmeti almak zorunda kalmamış olabilirsiniz. İlk araç arızası oldukça can sıkıcı ve tecrübe edilmesi zor bir durumdur. Üstelik hiç kimse acil yol yardımı hizmeti almaktan da hoşlanmaz. Çünkü bu durum, aracınızın büyük bir problemi olduğuna işaret eder ve aynı durum fazlasıyla keyif kaçırıcı ve hatta moral bozucudur.

Aracınızın başına gelmiş olan arızanın boyutu belirlenmeden önce, onu yoldan güvenle uzaklaştırmak ve genel arıza tespiti yapmak ise oldukça önemlidir. Bunu sağlayan işlem ise yol yardım hizmeti ve oto kurtarma hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Firma olarak sizler için bu tür hizmetleri sağlarken, aynı zamanda olay yerinde akü satışı, montajı, oto elektrik arızalarının giderilmesi ve akü takviye hizmetleri sağlıyoruz. Aldığınız hizmetten sonra size kalan şey ise aracınıza binip güvenle uzaklaşmak oluyor.

oto çekici

7/24 Oto Çekici

Günümüz koşullarında araç sahibi olan milyonlar ve aynı milyonlar tarafından kullanılan araçlar söz konusu. Kimi insan iş gereği, kimi insan ise gündelik hayatında kullanmak için araba satın almaya devam ediyor. Otomobil, Suv, Pick-up gibi farklı türlerde araçlar, belirli amaçlar uğrunda kullanılmaya devam ededursun, araç bakımları aksatılabiliyor, unutulabiliyor ya da bir araç için beklenmedik bir anda, yine beklenmedik bir arıza söz konusu olabiliyor.

İnsan yapımı ve mühendislik eseri olan araçların arızalarını gidermek tecrübe istiyor. Aracınızın kendi bahçenizde, şirketinizde ya da bilindik bir noktada arıza yapmasından ziyade, yolculuk esnasında arıza yapması ise farklı sorunlara neden olabiliyor. Bu tür bir durumda kaldığınızda acil yol yardımı desteği almaksa kaçınılmaz hale geliyor. 7/24 oto çekici hizmeti veren ekibimiz ile sizleri bu tür durumlardan da kurtarıyor, aracınızı mümkün olan en kısa sürede dilediğiniz noktaya transfer ediyoruz. Peki, aracınızı yol yardım hizmeti almaya itecek problemler neler olabilir.

7 24 oto çekici

Şimdi Arayın Hemen Çekici Gelsin

Acil Oto Çekici

Oto çekici için saatlerce beklemenize gerek yok. Sadece çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşın Acil oto çekici vereceğiniz adrese bir kaç dakika içinde ulaşın. Bir çok merkezi lokasyonda hazır konumda bulunan oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Sizlerden gelen çekici isteklerinizde konumunuza en yakındaki aracımız hemen yönlendirme yapılmaktadır.

Bir otomobilin oto kurtarma hizmeti almasına, oto çekici tarafından çekilmesine ya da en açık tabir ile çekici hizmeti almasına ne sebep olabilir? Cevaplar oldukça çeşitli olabilir, ancak durumun özeti birbiri ile aynıdır. Kısaca örnekleyecek olursak;

  • Akünün ömrünü tüketmesi ya da takviyeye ihtiyaç duyması
  • Kaza yaşanması
  • Lastik patlaması ve yedek lastik bulunmaması,
  • Motor ve mekanik arızaları
  • Oto elektrik arızaları

Acil Oto Çekici

Bu tür örnekler arasında bulunabilir. Ek olarak belirtmekte fayda var ki, zaman zaman bir aracın arıza yapmadan da oto çekici hizmetinden fayda edilerek başka bir lokasyona transferi mümkündür. Bütün bu mücbir sebepler dolayısıyla araçlar yolda kalabilir ya da bir başka noktaya kontak çevirmeden transfer edilmek durumunda kalabilir.

İstanbul Oto Çekici

Yolda kalan araçların birçoğunda beklenmedik arızalar meydana gelir. Bu arızaların başında ise oto elektrik arızaları yer alıyor. Bir aracın elektrik donanımının da yer aldığı sigorta devreleri, kimi durumlarda küçük, ancak yolda bırakan arızalara sebebiyet verebiliyor. İstanbul trafiğinde bulunan milyonlarca araç göz önüne alındığında, yol yardım İstanbul için kaçınılmaz ve gerekli hale gelebiliyor. Araçlarınızın elektrik arızalarına olay yerinde ve kısa sürede müdahale etmek üzere hazırız ve hizmetinizdeyiz. İstanbul Avrupa Yakası’nda duyacağınız yol yardım ve çekici hizmeti ihtiyaçlarınız için bizlerle haftanın 7 günü ve günün 24 saati irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul oto çekici hizmetlerimizde Avrupa yakasında daha yoğun trafiğin bulunması nedeni ile daha fazla ekiple hizmet veriyoruz. Anadolu yakası içinde hem kendi ekibimiz hemde çözüm ortaklarımızla sizlere sorunsuz hizmet sağlıyoruz. Tüm İstanbul ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşabilir ve hemen oto çekicisi çağırabilirsiniz.

istanbul oto çekici

Oto Çekici Telefonu

Haftanın 7 günü aktif olarak hizmet veren firmamız Acil Yol Yardımı sürekli açık oto çekici numaraları : 0533 214 05 32  - 0541 541 05 31. Saat farkı olmaksızın İstanbul ve Yakın illerde dahil olmak üzere sizlere hizmet verebilmekteyiz. Telefondaki firma personelimize aracınız ile yaşadığınız sorunun ne olduğunu detaylı şekilde belirtiniz. Sizlere doğru teknik aracımızı ve personelinizi yönlendirmemiz için vereceğiniz bilgiler son derece önemlidir.

oto çekici telefonu

Oto çekici ekibimizin bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşması içinde konumunuzu detaylı şekilde bildirmeniz yeterlidir. Eğer internetin çektiği bir bölgede iseniz WhatsApp üzerinden konum paylaşabilirsiniz. Gelen oto çekici çağrılarında araç sürücülerinin yanına ulaşma süremiz ortalama 15-20 dakika aralığındadır.