Ataşehir Yol Yardım

Ataşehir Yol Yardım Oto Çekici Oto Elektrik 7 24

Yolda olduğunuz her an arıza ve problemler ile karşılaşabilirsiniz. Ataşehir Yol Yardım Oto Çekici Oto Elektrik 7 24 hizmeti ile oluşabilecek tüm araç arızasında dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek destek veririz. Acil Ataşehir yol yardımı telefon numarası 0533 214 05 32 olup günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Yol yardım için birden fazla deneyimli ekibimizle her dakika sizlere yardıma geliyoruz. Başınıza gün içinde gelebilecek trafik kazaları, araç arızaları, oto elektrik arızası, lastik patlaması ve akü kaynaklı sorunlarda bir telefonla hemen geliyoruz.

Ataşehir Oto Çekici

Vasıtaların oto kurtarıcıya gerek duymadan gerekli işlem yapıldıktan sonra tekrar çalışma imkanı varsa yerinde işlemi de yapabilecek ekipmana sahibiz. Araç mevcut durumu her ne olursa olsun geliyor ve aracı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Araçlarda yaşanabilecek akü kaynaklı sorunlar, oto elektrik arızaları, oto lastik sorunları, oto çilingir ihtiyacında bizlerden yol yardım veya çekici hizmeti alabilirsiniz. Yaşanabilecek kaza sonrasında otomobiliniz çalışmaz halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir. Firmamız tarafından ister yol yardım ister çekici hizmetlerini alabilirsiniz.

Ataşehir Oto Çekici

Ataşehir Acil Yol Yardım

Ataşehir bölgesinde acil yol yardımı ve çekici gerekiyorsa hemen gelir ve müdahale ederiz. Birden fazla oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz bölgede sürekli devriye halindedir. Zor durumda kalmamanız için ekiplerimiz tüm teknik donanımı ile yanınıza gelmektedir. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın.

Her gün şehir içinde bir çok zor durumdaki araç sürücüsüne bu hizmeti vermekteyiz. Ataşehir yol yardım  hizmet kapsamında binek otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardımı talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Ataşehir oto çekici yol yardım firmasıyız.

Ataşehir Acil Yol Yardım

Ataşehir Oto Elektrik

Araç çeşitli noktalarından çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçaları, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir. Ataşehir yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü otomobillerin çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Ataşehir bölgesinde gelen talepler ile aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Ataşehir oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir.

Ataşehir Oto Lastik

Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri bulunduğu yerde yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz. Çekiciye gerek kalamdan aracınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Aranızın lastiği patladıysa aracınızı çektirmek yerine kaldığı yerde oto lastik değişim hizmeti ile hemen yolununuza devam edebilirsiniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Ataşehir oto lastik yol yardım için 24 saat çalışan ekibimizi arayabilirsiniz.

Ataşehir Akü Takviye

Ataşehir yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü takviye işlemi yapar. Yolda seyir halinde akü nedenli arıza ve sorunlar her sürücünün başına gelebilir. Darbeden ötürü yada kutup başlarında oluşan sorunlar veya akünüz tamamen bitmiş olabilir. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değişimi hizmeti de alabilirsiniz.

Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü satışlarımız bulunmaktadır.

Ataşehir Akü Takviye

Ataşehir Oto Kurtarıcı

Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce mutlaka kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı kullanılarak oto kurtarıcı hizmeti verilmektedir. Basit otomobil araba arızaları veya hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Bu nedenle aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

İçerenköy Çekici Barbaros Çekici Küçükbakkalköy Çekici
Kayışdağı Çekici Atatürk Mahallesi Çekici İnönü Çekici
Ataşehir Örnek Çekici Esatpaşa Çekici Ferhatpaşa Çekici
Yeni Çamlıca Çekici Aşıkveysel Çekici Fetih Çekici
Ataşehir Yenişehir Çekici Yenisahra Çekici Mimar Sinan Çekici

Ataşehir Yol Yardım Fiyatları

15 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız en iyi fiyatlar ile güvenilir hizmetleri sağlamaktadır. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Bunun için sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Araç sahiplerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz.

Acil yol yardım için Ataşehir bölgesinde sizlere en yakındaki hazır firmayız. Farklı model tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Ataşehir çekici , yol yardımı, oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 ulaşıma açıktır. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir