Küçükçekmece Yol Yardım

Küçükçekmece Yol Yardım Oto Çekici Kurtarıcı 7/24

Araçlarınız için acil yol yardımı lazımsa vakit geçirmeden arayın. Küçükçekmece Yol Yardım Çekici Oto Kurtarıcı 7/24 bu telefon numarasından 0533 214 05 32 sürekli aktiftir. Yolda kalma halinde, yakıt bitmesi, akü arızası, lastik sorunları, oto elektrik arızaları ve anahtar kayıp durumlarında bize ulaşın.

Küçükçekmece en fazla trafik yoğunluklarına sahip bölgemizden biridir. Gün içinde bir çok istenmeyen trafik kazası bölgede yaşanabilmektedir. Bunlar dışında bireysel araç arızaları, lastik patlaması ve akü sorunları da araçlarda sıkça görülmektedir. Tam donanımlı araçlarımızla sürücülerin bu en zor anında Küçükçekmece civarında 7/24 destek vermekteyiz.

Küçükçekmece oto çekici, yol yardım 7/24 kurtarıcı, akü takviye, oto elektrik ve oto lastik için bizi arayın. Otomobilinizi kısa sürede tekrar yürür vaziyette sizlere teslim edelim.

Küçükçekmece Oto Çekici

Otomobiliniz yürümez durumda ise aracın çekilmesi gerekecektir. Çekicimiz vereceğiniz noktaya ortalama 15 dakikada ulaşır ve aracınızı en yakındaki oto servisine ulaştırır. Küçükçekmece oto çekici için her tür araç binek ve ticari araç modelinde hizmetimiz vardır. Yürümez durumdaki otomobilleri bir kaç dakika içinde bulunduğu yerden alır ve istenilen adrese teslim ederiz.

Sürekli bakımı yapılan, eksiksiz donanım bulunan çekicilerimiz her dakika hizmetinizde. Tüm çekici ve yol yardım ekiplerimizde gerekli her donanım ve ekipman bulunmaktadır. Vasıtaların oto çekiciye gerek duymadan gerekli işlem yapıldıktan sonra tekrar çalışma imkanı varsa yerinde işlemi de yapabilecek ekipmana sahibiz.

Trafik kazası sonrasında otomobiliniz çalışmaz halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir. Bunun içinde sizin öncelikle oto çekici firmamıza ulaşıp çekici çağırmanız gerekir. Araç mevcut durumu her ne olursa olsun geliyor ve aracı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Küçükçekmece Acil Yol Yardımı

Küçükçekmece Acil Yol Yardımı

Bölgede yol yardım için en fazla tercih edilen firmalardan biriyiz. Senelerdir birden fazla aracımızla 7/24 yol yardım sağlıyoruz. Yol yardım haricinde oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz bölgede sürekli devriye halindedir. Acil yol yardımı ve çekici gerekiyorsa hemen gelir ve müdahale ederiz. Çünkü sizin bu zor durumunuzu en iyi anlayacak olan kişilerin. Her gün şehir içinde bir çok zor durumdaki araç sürücüsüne bu hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece yol yardım  hizmet kapsamında binek otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardımı talep edebilirsiniz.

Farklı model tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Küçükçekmece oto çekici yol yardım firmasıyız.

Küçükçekmece Oto Elektrik

Küçükçekmece Oto Elektrik

Otomobillerdeki enerji, elektrik ve akım kaynaklı sorunlarda tecrübeli çalışanlarımızda 7/24 destek veriyoruz. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Araç çeşitli noktalarından çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçaları, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Küçükçekmece oto elektrik, yol yardım ve oto çekici 7/24 aktiftir ve aralıksız çalışmaktadır. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Küçükçekmece yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Küçükçekmece Oto Lastik

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle çekiciye gerek kalamdan aracınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Otomobilde içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Küçükçekmece oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Akü Takviye

Yolda seyir halinde akümülatörden kaynaklı arıza ve sorunlar her araç sürücüsünün başına gelebilir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir veya akü darbe almıştır. Küçükçekmece yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz aküler Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü çeşitleridir. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Küçükçekmece Oto Kurtarıcı

Basit otomobil araba arızaları veya hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto çekici gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Bu nedenle aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce özellikle kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın

Atakent Yol Yardım Beşyol Çekici Yarımburgaz Yol Yardım
Cennet Çekici Kanarya Yol Yardım Yeşilova Çekici
İstasyon Yol Yardım Tevfikbey Çekici Gültepe Yol Yardım

Küçükçekmece Yol Yardım Fiyatları

Araç sahiplerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Bunun için sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Küçükçekmece çekici hizmeti ile birlikte yol yardımı, oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan Küçükçekmece yol yardım hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir