Başakşehir Yol Yardım

Başakşehir Yol Yardım 7-24 Oto Elektrik Akü Takviye Çekici

Aracınız ve vasıtalarınız için yol ayardım gerekiyorsa acil bizi 0533 214 05 32 arayın. Başakşehir Yol Yardım Oto Elektrik Akü Takviye Çekici ekiplerimiz 7/24 aralıksız bölgede bunur ve hemen yanınıza gelir. Acil yol yardım ekibimize WhatsApp üzerinden konum gönderip yol yardım aracımızın yanınıza ulaşmasını bekleyin.

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir çevresinde en çok yol yardım hizmeti veren firmayız. Günün her saatinde bölgede alırı bir trafik yoğunluğu yaşanır ve buda beraberinde istemeyen kazaları getirmektedir.

Başakşehir bölgesinde 7/24 çekici, akü takviye, oto elektrik, oto lastik ve yol yardım sağlıyoruz. Saat kaç olursa olsun arayın hemen geliriz.

Başakşehir Oto Yol Yardım

Araçlardaki Lastik sorunu, Akü arızaları, elektrik sorunları ya da yakıt sebebi ile arıza yaşıyor olabilirsiniz. Araçta bulunan arızanın önce tespit edilmesi ve sonrasında net bir şekilde arızanın giderilmesi gerekir. Yanınıza göndereceğimiz aracımız ful donanımlı ve tecrübeli teknisyenlerle birlikte gelir. Araca yerinde müdahale şansı varsa gerekeni hemen o anda yapıyoruz. Aracınız güvenle seyir edecek şekilde size teslim edilir. Araç yürüyemez halde ise ve yol yardım yerinde destek ekibi hizmetleri yetersiz kalırsa oto çekici hizmetimizi kullanabilirsiniz. Çünkü arıza kaynaklı farklı hizmet niteliğide değişebilir.

Başakşehir yol yardım mobil aracımız gezici mobil şekilde bölge civarında bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika arayın gelelim. En yakındaki yol yardım ekibi biziz.

Başakşehir Oto Çekici

Başakşehir Oto Çekici

Araç sahiplerinin çekiciye ne zaman ihtiyaç duyacağı belli olmaz. Bazen araç evinizin önünde çalışmaz badende yolda sorun çıkarır. Seyir sırasında aniden aracın durabilir veya yürümez hale gelir. Bu durumda çok endişelenemden bizi arayın oto çekici ekibimizi hemen yanınıza gönderelim. Başakşehir oto çekici servisimizde 7/24 aralıksız çalışmaktadır. Saat gecenin kaçı olursa olsun arayın geliriz.

Binek şahsi otomobiller, ağır vasıta araçlar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Başakşehir oto çekici yol yardım firmasıyız.

Başakşehir Oto Elektrik

Aracınızda elektrik arızası varsa büyük bir ihtimal çekici hizmetine gerek kalmadan müdahale edilip tekrar çalışır hale getirilir. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçalar, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Acil oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Başakşehir yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Başakşehir Oto Lastik

Başakşehir Oto Lastik

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz.

Araç içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Vereceğiniz konuma gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi ve tecrübe gereklidir. Başakşehir oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Başakşehir Akü Takviye

Aracınızda sık yaşanan sorun ve arızaların başında akü sebepli sorunlar gelir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir ya da akü darbe almıştır. Başakşehir yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü satışlarımız bulunmaktadır. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Başakşehir Oto Kurtarıcı

Hiç istemeyeceğimiz hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekir. Standart mevcut oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce muhakkak kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın

Başakşehir Yol Yardım Fiyatları

Otomobil sürücülerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Başakşehir yol yardım hizmeti, oto kurtarma, akü satış veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir