Levent Yol Yardım

Levent Yol Yardım Oto Çekici 7/24

Aracınız oto çekici ile saat kaç olursa olsun istediğiniz noktaya çekilir. Levent Çekici telefon numarası 0533 214 05 32 üzerinden 7/24 bize ulaşın. Çalışmayan araçlar, kazaya karışmış otomobiller ve her tür kurtarıcı taleplerinizden bölgede sizlere en yakın oto çekici yol yardım firmasıyız. Araçlarda yaşanabilecek akü sorunları, elektrik arızaları, oto lastik sorunları, oto çilingir ihtiyacında bizlerden yol yardım veya çekici hizmeti alabilirsiniz.

Levent çevresinde seyir sırasında bir çok olumsuz durum başınıza gelebilir. İstenmeyen trafik kazaları, araç arızaları, lastik patlaması ve akü sorunları sıkça yaşanır. Tam donanımlı araçlarımızla sürücülerin bu en zor anında bölgede 7/24 destek vermekteyiz.

Levent oto çekici, yol yardım 7/24 kurtarıcı, akü takviye, oto elektrik ve oto lastik için bizi arayın. Otomobilinizi kısa sürede tekrar yürür vaziyette sizlere teslim edelim.

Levent Oto Çekici

Çekici hizmetleri sayesinde aracınız güvenli bir konuma çekilir yada istediğiniz oto servise teslim edilir. Levent oto çekici için her tür araç vasıta modelinde hizmetimiz vardır. Yürümez durumdaki otomobilleri bir kaç dakika içinde bulunduğu yerden alır ve istenilen adrese teslim ederiz.

Oto çekici vasıtalarımızda avrupa standartlarında gerekli her donanım bulunmaktadır. Vasıtaların oto kurtarıcıya gerek duymadan gerekli işlem yapıldıktan sonra tekrar çalışma imkanı varsa yerinde işlemi de yapabilecek ekipmana sahibiz.

Araç trafik kazası sonrasında otomobiliniz çalışmaz halde ise çekici ile en yakındaki tamir servisine taşınması gerekir. Bunun içinde sizin öncelikle oto çekici firmamıza ulaşıp çekici çağırmanız gerekir. Araç mevcut durumu her ne olursa olsun geliyor ve aracı bulunduğu yerden hemen alıyoruz. İster kendi adresinize ister servise teslim ediyoruz. Şehir içi çekici hizmeti verdiğimiz gibi farklı şehirlere taşımda yapıyoruz.

Levent Oto Çekici

Levent Yol Yardım

Acil yol yardım için Levent semtlerinde sizlere en yakındaki ekip bizim firmamızdır. Birden fazla oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım ekibimiz bölgede sürekli devriye halindedir. Acil yol yardımı ve çekici gerekiyorsa hemen gelir ve müdahale ederiz. Çünkü sizin bu zor durumunuzu en iyi anlayacak olan kişilerin. Her gün şehir içinde bir çok zor durumdaki araç sürücüsüne bu hizmeti vermekteyiz.

Levent yol yardım  hizmet kapsamında binek otomobiller, ticari araçlar ağır vasıtalar dahil hizmetimiz bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika oto yol yardımı talep edebilirsiniz.

Farklı model tüm araçlar için oto çekicimiz bulunmaktadır. Binek araçlar, ağır vasıtalar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Levent oto çekici yol yardım firmasıyız.

Levent Oto Elektrik

Aracınızda elektrik ve akım kaynaklı sorunlarda tecrübeli çalışanlarımızda 7/24 sorunlarınızı çözümlüyoruz. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Araç çeşitli noktalarından çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçaları, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Levent oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Levent yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Levent Oto Lastik

Levent Oto Lastik

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle çekiciye gerek kalamdan aracınız ile yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Otomobilde içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Levent oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Levent Akü Takviye

Yolda seyir halinde akümülatör nedenli arıza ve sorunlar her sürücünün başına gelebilir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir veya akü darbe almıştır. Levent yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden yalnızca akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi tamir bakım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü satışlarımız bulunmaktadır. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Levent Oto Kurtarıcı

Basit otomobil araba arızaları veya hafif ve ağır hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekebilir. Ağır hasarlı kazalarda standart oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Bu nedenle aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce özellikle kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gerekli olan hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizler için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın

Levent Yol Yardım Fiyatları

Araç sahiplerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Bunun için sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Levent yol yardım , oto kurtarma, akü satışı veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir