topkapı yol yardım

Topkapı Yol Yardım

Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden yardım alın. Acil yol yardım isteklerinizi 0533 214 05 32 nolu telefonda yapın. Topkapı Yol Yardım desteği için size en yakındaki ekipleriz. Aracın bulunduğu konumu bildirim yol yardım aracımız bir kaç dakika içinde yanınızda olsun.

Topkapı ve civarında gezici halde yol yardım aracımız sürekli bulunur. Sizlerden gelecek destek ihtiyaçlarınızda en hızlı şekilde hareket eder ve yanınıza ulaşır. Tüm araç modelleri için yol yardım desteğimiz vardır.

Topkapı yakınında 7/24 çekici, akü takviye ve yol yardım sağlıyoruz. Saat kaç olursa olsun arayın hemen geliriz.

Topkapı Oto Yol Yardım

Akü arızaları, elektrik sorunları ya da yakıt sebebi ile aracınız yolda kalmış olabilir. Arızanın tespiti giderilmesi ve tamiri için yol yardım talebinde bulununuz. Yanınıza göndereceğimiz aracımız ful donanımlı ve tecrübeli teknisyenlerle birlikte gelir. Araca yerinde müdahale şansı varsa gerekeni hemen o anda yapıyoruz. Aracınız güvenle seyir edecek şekilde size teslim edilir. Araç yürüyemez halde ise ve yol yardım yerinde destek ekibi hizmetleri yetersiz kalırsa oto çekici hizmetimizi kullanabilirsiniz. Çünkü arıza kaynaklı farklı hizmet niteliğide değişebilir.

Topkapı yol yardım servis aracımız gezici mobil şekilde bölge civarında bulunmaktadır. 0533 214 05 32 hattımızdan her saat her dakika arayın gelelim. En yakındaki yol yardım ekibi biziz.

Topkapı Oto Yol Yardım

 

Topkapı Oto Çekici

Trafikte araç kullanırken sürücülerin başına bazen olmadık sorunlar çıkar. Seyir sırasında aniden aracın durabilir veya yürümez hale gelir. Bu durumda çok endişelenemden bizi arayın oto çekici ekibimizi hemen yanınıza gönderelim. Topkapı oto çekici servisimizde 7/24 aralıksız çalışmaktadır. Saat gecenin kaçı olursa olsun arayın geliriz.

Binek otomobiller, ağır vasıta araçlar, karavan, motosiklet, ticari vasıtalar, midibüs ve minibüs dahil tüm araçlar için bize ulaşın. Bulunduğunuz konumda sizelere en yakındaki Topkapı oto çekici yol yardım firmasıyız.

Topkapı Oto Çekici

Topkapı Oto Elektrik

Aracınızda elektrik sorunu varsa büyük bir ihtimal çekici hizmetine gerek kalmadan müdahale edilip tekrar çalışır hale getirilir. Sizlerden gelen talep dahilince aracın bulunduğu yere en yakın oto elektrik aracımızı ve personelimizi göndeririz. Çıkan elektrik kabloları, değişmesi gereken elektrik aksam ve parçalar, akü arızaları, şarj ve marş sorunları giderilir.

Acil oto elektrik hizmetlerimizde yol yardım ve oto çekici gibi 7/24 aktiftir. Oto elektrik arızasını bir çok sürücü yaşar. Aracın eski veya yeni model olmasına bağlı kalmadan her araçta benzer sorunlar görülür. Topkapı yol yardım firması olarak semtte en çok verdiğimiz hizmetlerden biri oto elektrik işleridir. Çünkü araçların çalışma prensiplerinin en önemli konusu elektriktir. Buna bağlı olarak birimimizle en tecrübeli elektrik teknisyenleri ile çalışırız.

Topkapı Oto Elektrik

Topkapı Oto Lastik Yol Yardım

Oto lastik yol yardım sürücüler tarafından sürekli talep gören bir hizmettir. Aracın oto çekici ile çekilmesi yerine oto lastik tamiri yaptırarak yola devam edilebilirsiniz. Aracınız içinde lastik tamiri yapılması için gerekli ekipman ve donanım bulunmayabilir. Bu nedenle acil yol yardımı ekibimize ulaşıp profesyonel oto lastikçi hizmeti alabilirsiniz.

Otomobil içinde stepne lastiğiniz yoksa lütfen telefonda ilgili personele bildiriniz. Yanınızda gelecek olan servis aracımızda gerekli donanımlar bulunsa dahi sizlere kesin çözümler üretmek için bilgi gereklidir. Topkapı oto lastik yol yardım için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Topkapı Oto Lastik Yol Yardım

Topkapı Akü Takviye

Aracınızda sık yaşanan sorun ve arızların başında akü kaynaklı sorunlar gelir. Akünün ömrü bitmiş olabilir, bağlantıları zarar görmüş olabilir veya akü darbe almıştır. Topkapı yol yardım firmamız Akü takviyesi için hemen vereceğiniz adrese gelir ve aracınıza gerekli akü bakım işlemini yapar. Bizden sadece akü takviye hizmeti alabileceğiniz gibi bakım onarım, akü dolum ve akü değiştirme hizmeti de alabilirsiniz.

Mutlu Akü, İnci Akü, Varta akü satışlarımız bulunmaktadır. Yanınıza gelecek yol yardım personelimizden gerekli görülmesi halinde akü değişimi yapmasını isteyebilirsiniz. Akü satış için montaj ve teslimat bedeli alınmaz sadece akü satış bedelini ödersiniz.

Topkapı Oto Kurtarıcı

Hiç istemeyeceğimiz hasarlı trafik kazalarında oto kurtarıcı gerekir. Standart mevcut oto çekici araçlarının donanımları yeterli olmaz. Aracın bulunduğu yerden çekici üzerine alınması için teknik donanıma ihtiyaç vardır.

Vinçli çekici, Ahtapot çekici, vinç çekici, raylı çekici ve çekici halatı bu aşamada kullanırız. Oto kurtarıcı yanınıza gelmeden önce mutlaka kendi can gündeliğiniz için gerekli önemleri alınız. Mutlaka ile yapılması gereken hasarlı araca belirli mesafede reflektör açılmasıdır. Çünkü can güvenliğimiz bizim için önemlidir. Size ve diğer sürücülerin gündeliği için lütfen dikkate alın.

Topkapı Yol Yardım Fiyatları

Otomobil sürücülerine en uygun fiyatlarla yol yardımı, oto çekici, akü takviye ve akü satış hizmetleri veriyoruz. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden firma güvencemizle hizmet veririz. Çünkü 15 yılı bulan sektör deneyimi ile aralıksız çalışıyoruz. Yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir bu nedenle hizmet alırken birden fazla yerden teklif alınız. Aracın mevcut hali, hangi işlemlerin gerekli olduğunun ekibimiz tarafından bilinmesi gerekir. Sizlere yanlış bilgi vermemek için buradan ezbere fiyat vermedik. Çünkü sektörde yaşanan en büyük sorunlardan biri verilen fiyatların iş sonrası tutmamasıdır. Bu konuda bir çok araç sahibi sorun yaşamıştır.

Topkapı yol yardım hizmeti, oto kurtarma, akü satış veya akü takviye fiyatları için bizi 0533 214 05 32 bu telefondan 7/24 arayınız. Telefonda sizlere yardımcı olacak personelimiz ihtiyacınız dahilinde fiyat bilgilendirmesi yapar. Onay vermeniz halinde bölgeye yakında olan hazır aracımız yanınıza gelir.


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir